motoger

Zacisk hamulcowy przedni lewy Rover Seria 400 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Zacisk hamulcowy przedni lewy Rover Seria 400 I
Zacisk hamulcowy przedni lewy Rover Seria 400 I

Sprzedawcy części do Rover Seria 400:

moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
auto części
gielda czesci
części używane poznań
giełda części słomczyn
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
auto szrot
auto części słomczyn
auto części zamienne
giełda części śląsk
części używane opel
części moto2
części używane amerykańskie
moto2.pl
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane

Cena Zacisk hamulcowy przedni lewy Rover Seria 400 Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Rover Seria 400 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Zacisk hamulcowy przedni lewy. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2025-02-06 - numer oferty 31303831. Część używana Zacisk hamulcowy przedni lewy do Rover Seria 400 I jest wystawione do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Zacisk hamulcowy przedni lewy Rover Seria 400 I 1.9 1994 hatchback. Tanio Zacisk hamulcowy przedni lewy Rover Seria 400 I 1.9 1994 hatchback. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.9 i wyprodukowany został w roku 1990. Buda tego pojazdu to hatchback i producentem tego pojazdu jest Rover. Ten model Seria 400 wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem zacisk hamulcowy przedni lewy . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Rover Seria 400 wersja I. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Rover Seria 400. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Gdzieś na forum czytałem że Rover Seria 400 ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Rover Seria 400 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Rover Seria 400. Więc uwielbiam swój samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić zacisk hamulcowy przedni lewy do Seria 400. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu zacisk hamulcowy przedni lewy. Kupiłem zacisk hamulcowy przedni lewy i od razu sam zamontowałem do samochodu. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wszędzie szukałem zacisk hamulcowy przedni lewy i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Rover Seria 400. Gdzie ja znajdę takie tanie zacisk hamulcowy przedni lewy. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Rover Seria 400. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  zacisk hamulcowy przedni lewy w Rover Seria 400. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę zacisk hamulcowy przedni lewy do Rover Seria 400. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię zacisk hamulcowy przedni lewy. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Tam mają dużo zacisk hamulcowy przedni lewy. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Rover Seria 400 na części.  


KONTAKT

tanio Zacisk hamulcowy przedni lewy Rover Seria 400 I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Zacisk hamulcowy przedni lewy Rover Seria 400 I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl